Чистка зубів в Сумській області

Бажаєте забезпечити гарну, здорову та тривалу посмішку? Добре чищення зубів вдома є важливою частиною досягнення цього. Поєднуючи регулярне чищення зубів і використання зубної нитки з візитами до стоматолога принаймні двічі на рік, ви збережете свою посмішку здоровою та допоможете захистити її від карієсу та захворювань ясен. Під час професійної чистки гігієніст використовує професійні інструменти, такі як ультразвук, щоб видалити зубний камінь, плями, наліт і накопичення бактерій, що накопичилися між візитами.

Як професійно чистити зуби?

Під час професійного чищення зубів ваш гігієніст за допомогою різноманітних інструментів дбайливо очистить як ясна, так і поверхню зубів. Вони можуть спочатку використати кавітрон, тобто машину, яка вібрує, щоб м’яко послабити та видалити плями, зубний наліт і зубний камінь із ваших зубів і ясен. Потім, щоб переконатися, що зуби ідеально чисті, гігієніст обережно поскобить, щоб видалити додатковий зубний камінь або наліт. Нарешті, ваші зуби будуть відполіровані спеціальною зубною пастою та використані ниткою.

Професійна чистка є легким і безболісним процесом, хоча наявність гінгівіту – опущення ясен – може викликати у пацієнтів відчуття невеликого дискомфорту. Ваш комфорт є для нас головним пріоритетом, тому, якщо в будь-який час ви відчуєте дискомфорт, будь ласка, негайно повідомте нам, щоб ми могли вжити заходів, наприклад застосувати місцевий знеболюючий гель, щоб полегшити ваш дискомфорт під час чищення чи полірування. І пам’ятайте, що застосування цих простих заходів зараз може допомогти уникнути необхідності проходити більш інвазивні та дорогі процедури для лікування карієсу або захворювань ясен у майбутньому.

Ми пропонуємо базові та розширені послуги з чищення зубів, включаючи:

  • Базове прибирання для дорослих (старше 14 років);
  • Базове прибирання дитини (2-13 років);
  • Повна обробка порожнини рота (FMD);
  • Домашній догляд за порожниною рота.

Ваше здоров’я порожнини рота залежить від поєднання домашнього догляду (чищення щіткою та зубною ниткою) і візиту до стоматолога кожні шість місяців для професійного огляду та чищення зубів. Ви можете дивуватися, чому так часто потрібно відвідувати стоматолога, якщо ви самі ретельно доглядаєте за своїми зубами та яснами, але навіть самий старанний пацієнт може пропустити важкодоступні ділянки ротової порожнини, вразливі до карієсу. і гінгівіт. Перевірка кожні шість місяців допомагає переконатися, що ваш стоматолог виявить будь-які проблеми, такі як карієс і захворювання ясен на ранній стадії їх розвитку.

Якщо ви бажаєте мати красиву посмішку, зателефонуйте нам в клініку «Brilliant Smile» за номером +380661968793.

Коментування і розміщення посилань заборенено.
Дякую:
НаверхНаверх